Kontakt

SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSZALIN

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON EMAIL TELEFON KOMÓRKOWY
Hanna Gryz Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 32 HannaG@epolstar.biz +48 607 151 480
Joanna Szatkowska Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 33 JoannaS@epolstar.biz +48 607 150 375
Ewelina Cacko Handlowiec zewnętrzny +48 94 341 98 58 EwelinaC@epolstar.biz +48 601 184 777
Anna Kozak Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 34 Ania@epolstar.biz +48 667 990 593
Agnieszka Jasiewicz Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 36 AgnieszkaP@epolstar.biz +48 609 990 690
Małgorzata Maliszewska Kierownik Działu Region +48 94 341 98 31 Gosia@epolstar.biz +48 726 419 000

REGION PÓŁNOCNY-ZACHÓD

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON EMAIL TELEFON KOMÓRKOWY
Agnieszka Okraska- Brzozowska Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 25 AgnieszkaO@epolstar.biz +48 605 952 497
Aneta Kurek Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 26 AnetaK@epolstar.biz +48 605 953 247
Marcin Olejnik Handlowiec zewnętrzny +48 94 341 98 25 MarcinO@epolstar.biz +48 726 126 111
Krzysztof Kowalski Kierownik Dystryktu Północnego +48 94 341 98 24 KrzysztofKo@epolstar.biz +48 601 142 120
Artur Wibły Kierownik Krajowy +48 94 341 98 55 ArturW@epolstar.biz +48 605 579 388

REGION PÓŁNOCNY-WSCHÓD

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON EMAIL TELEFON KOMÓRKOWY
Monika Myca Handlowiec wewnętrzny +48 94 341 98 27 MonikaM@epolstar.biz +48 605 951 345
Roman Sawicki Handlowiec zewnętrzny +48 94 341 98 27 RomanS@epolstar.biz +48 603 916 777
Krzysztof Kowalski Kierownik Dystryktu Północnego +48 94 341 98 24 KrzysztofKo@epolstar.biz +48 601 142 120
Artur Wibły Kierownik Krajowy +48 94 341 98 55 ArturW@epolstar.biz +48 605 579 388

REGION POŁUDNIOWY-CENTRALNY

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON EMAIL TELEFON KOMÓRKOWY
Sonia Grzesiczek Handlowiec wewnętrzny +48 32 246 60 79 wew. 33 SoniaG@epolstar.biz +48 605 921 333
Artur Zawartka Handlowiec zewnętrzny +48 32 246 60 79 wew. 34 ArturZ@epolstar.biz +48 663 382 555
Bartosz Kacy Kierownik Dystryktu Południowego +48 32 246 60 79 wew. 34 BartoszK@epolstar.biz +48 605 221 999
Artur Wibły Kierownik Krajowy +48 94 341 98 55 ArturW@epolstar.biz +48 605 579 388

REGION POŁUDNIOWY-WSCHÓD

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON EMAIL TELEFON KOMÓRKOWY
Wioletta Okseniuk Handlowiec wewnętrzny +48 32 246 60 79 wew. 37 WiolettaO@epolstar.biz +48 669 213 111
Łukasz Bem Handlowiec zewnętrzny +48 32 246 60 79 wew. 41 LukaszB@epolstar.biz +48 601 157 222
Bartosz Kacy Kierownik Dystryktu Południowego +48 32 246 60 79 wew. 34 BartoszK@epolstar.biz +48 605 221 999
Artur Wibły Kierownik Krajowy +48 94 341 98 55 ArturW@epolstar.biz +48 605 579 388

REGION POŁUDNIOWY - WOJ. ŚLĄSKIE

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON EMAIL TELEFON KOMÓRKOWY
Piotr Filipowicz Handlowiec wewnętrzny +48 32 246 60 79 wew. 32 PiotrF@epolstar.biz +48 605 951 575
Łukasz Waśkiewicz Handlowiec zewnętrzny +48 32 246 60 79 wew. 40 LukaszW@epolstar.biz +48 603 850 215
Bartosz Kacy Kierownik Dysktryktu Południowego +48 32 246 60 79 wew. 34 BartoszK@epolstar.biz +48 605 221 999
Artur Wibły Kierownik Krajowy +48 94 341 98 55 ArturW@epolstar.biz +48 605 579 388